FTP servery a práce s nimi

Možná vás překvapí, že i přes Total Commander dostanete plnohodnotný přístup na FTP servery, takže s nimi budete moci zcela neomezené pracovat. Není problém kopírovat věci z jednotlivých adresářů na pozadí nebo porovnávat jejich obsah. Práce v prostředí je rychlá  a pohodlná.

A pokud náhodou funkci, kterou požadujete, nenajdete, docela jistě je k mání v některém z pluginů. Na internetu jich existuje dost a dost a instalují se stejně jednoduše, jako samotný Total Commander. Obvykle je stačí jen stáhnout a otevřít, případně „rozzipovat“ v Total Commanderu. Následně se plugin sám nainstaluje a zprovozní. Od vás tedy žádná další akce nebude třeba.

A to nejdůležitější nakonec – Total Commander je k mání v kompletní české lokalizaci. Nemusíte se tak potýkat s neznámými zkratkami nebo cizími slovíčky. Vše nastavíte během několika okamžiků – a za půl dne už si nebudete umět představit, že byste ještě někdy mohli své soubory a složky spravovat jinak, než právě přes Total Commander.

One comment

 1. Dobrý den,

  již léta používám v počítači placenou verzi TCM a jsem s ní maximálně spokojen. Včetně FTP klienta atd. Ovšem, mám dotaz.
  Nainstaloval jsem TCM i do mobilu (Andriod 10), ale nemohu nastavit jako výchozí otevírání souborů .html v prohlížeči Mozilla Firefox. Nabízí mi to jen Chrom. Zkoušel jsem i asociaci, vše přeinstalovat, ale ani pak jsem to nerozběhl.
  Lze to nějak udělat?

  Děkuji předem za odpověď.

  Hezký den,

  Ondřej Sedláček

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *