Security Anti Virus Protection  - TheDigitalArtist / Pixabay

Multilicence Total Commander

Jde pravděpodobně o nejznámější a nejoblíbenější souborový manažer u nás. Umožňuje vám pohodlně spravovat veškeré soubory a složky bez nutnosti otevírání stále nových a nových oken, a používání nepraktických přesunů mezi nimi.

Jeho použití je maximálně jednoduché a prouživatelské, takže si s ním poradí i opravdoví PC nováčci. A co všechno v něm najdete?

Množství funkcí na výběr

Využijete zejména jednoduché přesuny souborů mezi jednotlivými složkami nebo datovými úložišti (včetně virtuálních disků). Vhod vám však také přijde vyhledávání nebo porovnání adresářů. Velmi cenná je také práce s archivy. V nabídce jich je k mání hned osm:

  • ZIP, RAR, GZ, ARJ, LZH, UC2, CAB, TAR a ACE.

Total Commander je rovněž vhodný pro jakýkoliv široce používaný operační systém. Nainstalovat ho můžete na Windows 7/8/10. Cizí mu nejsou ani FTP servery a práce s nimi a další šikovné protokoly.

Podnikatelé a firmy ocení i multilicence

Nezávazně si ho můžete vyzkoušet na 30 dní. Pokud byste si ho poté chtěli zakoupit, určitě vás potěší, že k mání je více, než jeden typ licence. Standardně pro domácnost si nejspíše vystačíte s jednou, ovšem k dostání jsou i jiné výhodné balíčky. Jde například o:

  • Total Commander studentská licence,
  • Total Commander – výhodný balíček 5 licencí,
  • Total Commander – výhodný balíček 50 licencí,
  • Total Commander – rozšíření z licence pro 15 uživatelů na 20 uživatelů,
  • Total Commander – rozšíření z licence pro 250 uživatelů na 350 uživatelů atd.
  • všechny typy multilincecí zakoupíte zde.

Zcela jistě oceníte výhodnou cenu, i možnosti dalšího výhodného dokupování pro případ, že se počet počítačů, kterým by se tahle utilitka mohla hodit, značně rozšíří. Total Commander má totiž připravenou výhodnou cenu jak pro maličké, tak  pro skutečně obrovské firmy. Stačí si jen vybrat variantu, která vám bude nejvíce vyhovovat.